TERAZİ BURÇLARININ MUHTEŞEM OLDUĞUNUN 16 KANITI

TERAZİ BURÇLARININ MUHTEŞEM OLDUĞUNUN 16 KANITI579Paylaşım

Terazi burcu dengesizdir diye bir hurafedir almış başını gidiyor. Dengesiz değildir. Dengesizse de, dengeli dengesizdir. Ay ne bilelim hayvan gibi şey yapmışsınız üstesinden de gelemiyoruz.

Öyle önyargılarla yaklaşmayın, terazi burcu dengesiz denilse de sonuçta insandır. Çok güzel insandır hem de. Çok güzel insanlığı bir yana, öyle güzel bir dosttur ki tadından yenmez.

Her insanın hayatında bir terazi burcu olması gerekiyor. Eğer yakınınızda terazi burcu biri yoksa hemen şimdi bir ilan falan verin, bir şey yapın ve o arkadaşı edinin. Zaten zaman içerisinde birbirinizi tanıdıkça muhteşem bir dostluk kuracağınıza eminiz. Neden mi?

1. Çünkü terazi burcu arkadaşınla gülme krizi geçirirken birden göz göze gelip “Çok kötüyüm yaaaaaa” diye ağlamaya başlayabilirsin, yadırgamaz ve seninle ağlamaya başlar.

2. Çünkü terazi burcu arkadaşın varsa sana durduk yere “Biliyorum” diye bir mesaj atabilir, konuya koşarak girersin. Çünkü hisseder, seni tanımak onun en güzel özelliğidir.

3. Çünkü canım sıkkın dediğinde alacağın cevap “Nerdesin?” olur. Saat kaç olursa olsun yanına gelir.

4. Çünkü eğer bulunduğunuz ortamdan hoşlanmıyorsanız ve en yakın arkadaşınız olan terazi de sizinleyse, zihinsel gıybet yapabilirsiniz! Telepati yoluyla anlaşırsınız.

5. Çünkü en yakın arkadaşınız teraziyse, o aşk acısı çekerken siz de psikoloji tezi yazabilirsiniz.

6. Çünkü markete gidelim diye evden çıkıp kendinizi şehirler arası otobüs terminalinde bulabilirsiniz.

7. Çünkü terazi burcu arkadaşınızla aranız bozulursa, bu uzun sürmez. Herhangi bir anda, herhangi bir zamanda o her an olması gerektiği yerde olur. Yani “yanınızda”.

8. Çünkü terazi burcu arkadaşınız bir CSI ajanıdır, onu hoşlandığınız insanın bulunduğu ortama yerleştirin ve huzurla uyuyun. Sabah uyandığınızda tüm gizli bilgiler masanızda olur.

9. Çünkü acıktım dediğiniz an yemek siparişi vermek yerine evde ne varsa bir şekilde dünyanın en güzel yemeğini yapar.

10. Çünkü terazi burcu dobradır. Yaptığınız bir yanlışta siz kırılmayın diye susmaz. İleride zarar görmenize göz yumamadığı için direkt yüzünüze hatalarınızı söyler.

11. Çünkü terazi burcu arkadaşınıza en çok siz sarhoşken güvenebilirsiniz. Duvarların Zeki Müren şarkısı söylediğini bile iddia etseniz, kabul edecek ve sadece parmağıyla duvara müdahale edecektir.

12. Çünkü ailenizden biri gibi sizi korur, kollar. Size zarar veren biri olduğu zaman dünyanın en korkunç insanı olup, karşınızdaki insana hayatı zindan edebilir.

13. Çünkü dünyanın en ama en zevkli insanları hep terazi burcundan çıkar. Hayatınızda size verilen en tatlı hediyeleri hep terazi burcundan alırsınız.

14.Çünkü terazi burcu arkadaşınız varsa haksız olsanız da arkanızda biri olduğunu bilirsiniz.

15. Çünkü; stalk mı lazım, sadece isim ve soy isimini verin, hatta ona bile gerek yok. Okuduğu bölümü ve okulu bile verseniz ne yapar ne eder o kişinin bile bilmediği her şeyi sizin önünüze koyar.

16. Çünkü en yakın arkadaşınız terazi burcuysa, sevgilinizin yalan söyleme şansı yoktur. Eğer kankanız yalanı yakalarsa onun tiyatrosunu bozacak Grammy Ödüllü bi’ atar yapabilir ve sevgilinizi bayıltacak gerçekçiliğiyle nakavt edebilir.

YORUMLAR
TAVSİYELER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR