RUHSAL REHBERİNİZİ HARAKETE GEÇİRECEK 5 YOL

RUHSAL REHBERİNİZİ HARAKETE GEÇİRECEK 5 YOL10Paylaşım

Tüm canlılar enerjidir. (ruhsal güçtür). Her şey enerjisel bir döngü içinde hareket eder. Gerçeği anladığımızda enerjinin akışını anlayabiliriz. Ruhsal enerjimiz için bize yardım eden bir iç rehberimiz vardır. Yaşam döngüsüne katıldığımızdan itibaren bizimle birliktedir. O bizim tüm yolculuğumuzda bize yardım eden bir iç güçtür. Ruhsal rehberimizle haberleşmek için bu 5 yolu mutlaka uygulayın.

Biz kendimizi ruhsal bir uyanışı arayan insanlar olarak görürüz, oysa aslında bizler bir insan uyanışıyla başa çıkmaya çalışan ruhsal varlıklarız.    * Steve Rother

1- Ona Sorular Sorun. Ruhsal rehberimize sorular yönelttiğimizde onun bizim için cevaplarla döneceğini göreceksiniz. Ona doğru sorular sorun ve onun varlığına inanın. O sizin enerjisel sesiniz. O sizin ruhsal rehberiniz.

1- Ona Sorular Sorun.

2- Ondan İşaretler İsteyin. Ondan bir işaret istediğinizde sizinle haberleşecektir. Bu beyaz bir tüy olabilir veya bir güvercin pencerenize konabilir. Uzun zamandır aramayan bir arkadaşınız olabilir. Ama mutlaka size bir işaret gelecektir.

2- Ondan İşaretler İsteyin.

3- Zihninizi Dinginleştirin. Sessiz bir ortam bulun ve düşüncelerinizi uzaklaştırın. Nefes alışınızı izleyin. Bir süre sonra ruhsal rehberiniz için iç dünyanıza yönlenin. Onu yardıma çağırın. Çağrınız kayıtsız kalmayacaktır. 4- Ruhsal Rehberiniz için Olumlama Yapın. Her gün belli zamanlarda Ruhsal rehberiniz için şu 5 olumlamayı mutlaka yapın.

3- Zihninizi Dinginleştirin.

4- Ruhsal Rehberiniz için Olumlama Yapın.

5- İç sesinizi dinleyin. Çoğumuz zaten ruhsal rehberimizle iletişim halindeyiz. O bizim iç dünyamızdaki enerji. İç sesimize kulak verdiğimizde bize cevaplar verecektir. Endişelerinizin ve huzursuzluğunuzun ardında onu dinlememek yatar. Gergin ve mutsuz olduğunuzda sizinle daha fazla konuşacaktır. İç sesinizin size rehberlik etmesine izin verin.

5- İç sesinizi dinleyin.

YORUMLAR
TAVSİYELER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR