ERKEKLERİN EVLİLİK TEKLİF ETMEDEN ÖNCE DÜŞÜNMESİ GEREKEN 5 ŞEY

ERKEKLERİN EVLİLİK TEKLİF ETMEDEN ÖNCE DÜŞÜNMESİ GEREKEN 5 ŞEY3Paylaşım

Kız arkadaşınıza evlilik teklifinde bulunmadan önce düşünmeniz gerekenleri size yol göstermesi açısından sıraladık. Eminiz siz de bu özel güne hazırlıksız yakalanmak istemezsiniz. "Evet" dedirtmek sizin elinizde!

1. Evet diyeceğinden emin olun. 

Ona bir yüzük almadan ya da teklifin gerçekleşeceği atmosferi düşünmeden önce evet diyeceğinden emin olmalısınız. Bunu anlamak için bir kaç yol izleyebilirsiniz. Size hiç evlenmek istemediğinden bahsetti mi? Bahsetmediyse büyük ihtimal evet diyecektir. Eğer "Ne zaman evlenebileceğiz?" ya da "Benimle evlenmeyi düşünüyor musun?" gibi sorularla karşılaştıysanız, içiniz rahat olsun :)

2. Evlilik teklif edeceğinizi fazla çaktırmayın :)

Bunun bir sürpriz olmasını dilersiniz değil mi? Ancak bunu yaparken asla evlenmeyeceğinizi düşünmesini de engellemelisiniz. Gelecekte bir gün ona teklifte bulunacağınızı söyleyebilir böylelikle gizemi koruyup büyük sürprizinizin bozulmasını engelleyebilirsiniz. Dürüst bir ilişkide ondan bir şeyler saklamak biraz zor olabilir evet. Ancak bu tamamen iyi bir amaç için olacağından sorun olmayacaktır.


3. Başkalarının bilmesine izin vermeyin. 

Böylelikle sürprizinizin açığa çıkma ihtimali azalacaktır. Kimin ne zaman ne söyleyeceği belli olmadığı için planınızı herkesten saklamalısınız. Özellikle onun aile ve arkadaşlarına asla belli etmeyin!

4. Doğru yüzüğü bulun.

Tüm hayatı boyunca kıymetini bileceği ve severek taşıyacağı bir yüzük bulmalısınız. 

5. Teklifiniz yaratıcı olsun ve ikiniz de güzel görünün.

Biliyorsunuz ki herkes bunu soracak ve konuşacak. Ve en önemlisi onun mutluluğu. Ne kadar yaratıcı olursanız o kadar iyi! Gösterişli ve özel bir yemeğe katılacağınızı düşünmesi onun harika görünmesini sağlayacaktır. Ancak tabi ki gerçek nedeni öğrendiğindeki şaşkınlığı ve mutluluğu her şeye değecektir. Ve teklifiniz bir ömür boyu hafızasına kazınacaktır.YORUMLAR
TAVSİYELER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR