BOĞA BURCU KADINLARIN 'AAA İŞTE BU BENİM' DEDİRTECEK 12 MADDE

BOĞA BURCU KADINLARIN 'AAA İŞTE BU BENİM' DEDİRTECEK 12 MADDE45Paylaşım
Bazen çok aşık, bazen çok obsesif, bazen soğuk, bazen arkadaş canlısı Boğa kadınlarını enine boyuna inceledik. Ve gördük ki tek yapmanız gereken biraz uzlaşıp, biraz onların huyuna gitmek ve abartarak sevmek :)

1. Tam bir aşk kadını!

Yönetici yıldızımız Venüs, aşk kadını olmaktan başka şansımız yok sanki. Boğa kadınını biraz sevin ve sonrasında size olan bağlılığının ve sadakatinin dozunun ne kadar fazla olduğunu görün. Aldatmak onların lügatında yoktur adeta. İlişkideki asla vazgeçmeyen yapışık taraftır Boğa kadını, inkar etmeyelim kızlaar :)

2. İçi seni dışı beni yakar!

Boğa burcu kadınıyla ilk karşılaştığınızda bir "soğuk nevale" olduğunu düşüneceksinizdir muhtemelen. Ancak karakter itibariyle kendilerini dış dünyaya sıkı sıkıya kapatmaya meyillidirler, güvensizlikleri ve kendileriyle birlikte sevdiklerini koruma içgüdüleri onları bu soğukluğa iter, ne yazık ki. Sadece tanımaya ve onu anlamaya çalışın, ne kadar uysal, sıcakkanlı ve espiritüel olduğunu anlayacaksınız.

3. Yalnız kalmak bu kadar zor olmamalı :(

Yalnızlıktan, hayatı tek başına geçirmekten, sevgisizlikten çok çok fazla korkan Boğa kadınları sürekli olarak bir erkeğe bağlı kalmak isterler, uzun ilişki yaşamak onlar için önemlidir. Her ilişkilerinde hayatının aşkını, çocuklarının babasını, annesinin damadını bulmak isterler.

4. Müzik zevklerine diyecek yoktur.

Ondan bir playlist isteyin ve ne kadar mükemmel parçalar dinlediğini görün. Boğa burcu popülariteye karşıdır, hep kıyıda köşede kalmışı ister. Herkesin istediği şeyler onun için fazla basit ve sıradandır, boğa kadını her konuda zevkli kadındır.

5. Yaşasın yemek yemek.

Dış görünüşlerine baktığımızda genel olarak balık etli diyebileceğimiz Boğa kadınları için yemek bu dünyadaki kutsallarının başında gelir. Yemek yerken kendinden geçen bir Boğa kadını gördüğünüzde hiç şaşırmayın. Bizim için yemek yemekle Nirvana'ya ulaşmak arasında hiçbir fark yok!

6. Vefa sadece İstanbul'da bir semt adı değilmiş.

Arkadaşlarını her zaman dinlemeye ve anlamaya çalışır Boğa kadını. Onu asla yargılamadan, nedenini niçinini sormadan sadece anlatmasını ve onu dinlemeyi ister. Bu sebepten dolayı yıllara dayanan arkadaşlığa her zaman daha çok önem verir. Gelip geçici olduğunu düşündüğü biriyle fazla samimiyetten uzak durur.

7. İnsan sarrafı olduklarını söylemiş miydik?

İlk görüşte aşka inançları çok yoktur ama ilk görüşte birinin karakterini, huylarını, insanlara olan davranışlarını kolayca analiz edip o kişinin tüm hayatını gözler önüne serebilirler. Ancak tabii ki onların minnoş kalpleri, saf temiz ruhları böyle bir şeye müsaade etmez.

8. Başarısızlık kabuslarıdır.

İlk bakışta üşengeç ve tembel gözükseler de teşvik edildiklerinde ve bir şeyi gerçekten istediklerinde hem okul hem iş hayatında onlardan iyisi yoktur. Biraz azim ve çalışma onlar için yeterli olacaktır. Duygularını, hislerini bir tarafa bırakıp sadece o şey her neyse ona odaklandıklarında olacakları görün. İnatları onları başarıya götüren birinci yoldur, gerisini çok önemsemezler.

9. Genellikle obsesif ruh halinden kurtulamazlar.

Hayatlarını en küçük ayrıntılara takılarak geçirirler. Gün içinde birçok gereksiz şeyle beyinlerini meşgul ederken bulurlar kendilerini... Kendilerine sordukları "neden?" sorusunun onları ele geçirmişliğinden kurtulamazlar.

10. Büyük eğlencelerden çok küçük mutluluk ve huzur arayan bir kadın.

Boğa kadını asla ve asla partilerden ve çok kalabalık ortamlardan hoşlanmaz. Onu mutlu edecek şeyler sevdiceğiyle battaniyenin altında kahvesini içip çikolatasını yerken film izlemek ya da yağmurda aynı sevdicekle sarılarak yürümektir.

11. Alışkanlık onların göbek adı.

Eski bir elbiseden, eski bir aşktan, yaşadıkları evden, her sabah yapmaya alıştıkları kahvaltıdan, düzenli olarak içtikleri kahvelerinden, izledikleri dizilerden vazgeçmeleri öyle zordur ki.. Bütün sezonlarını bitirdikleri dizileri tekrar tekrar izlemek onlar için çok normaldir. Yeni şeylere, yeni insanlara alışma korkusuyla hayatlarının her döneminde baş etmeye çalışmışlardır. Vazgeçmem vazgeçemem :)

12. Hem fazla duygusal hem de fazla mantıklı.

Ne yapalım yani beynimizin her iki tarafını da sıklıkla kullanabiliyorsak :) Bu kadar hassas ve kırılgan olmayı başarırken bi yandan da bu kadar gerçekçi ve rasyonel olabilen bir burç daha yoktur herhalde :)


YORUMLAR
TAVSİYELER
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR